Vítejte ve světě investic

Přestaňte investovat a začněte vydělávat

Vstupte

Skupina
London Business Care & Consulting

Naše nadnárodní skupina představuje profesionálního investičního partnera, s mnohaletými mezinárodními zkušenostmi v oblasti investování a projektového řízení. Hlavní oblastí, kterou se zabýváme, jsou projekty ve zdravotnictví, které představují atraktivní a velmi stabilní oblast pro investování. Mimo zdravotnictví, přímo působíme i v oblasti nemovitostí a služeb.Investiční projekty - smluvní spolupráce s městy a obcemi


Pro vstup do klientské sekce s nabídkou našich produktů a služeb, zadejte prosím přístupové heslo, nebo kontaktujte naše klientské oddělení, pro zaslání kompletní nabídky našich produktů a služeb mailem.

Klientské oddělení

Tel.:+420 222 741 282, e-mail:info@smartinvestsolution.comHeslo:

Kontaktní formulář

O nás

 • dlouholeté zkušenosti

 • profesionální tým

 • atraktivní výnosy

 • úspěšně realizované projekty

Skupina London Business Care & Consulting byla založena za pomoci zkušených bankéřů, finančníků a ekonomů. Představuje profesionálního investičního partnera, s mnohaletými mezinárodními zkušenostmi v oblasti investování a projektového řízení. Hlavními oblastmi, kterými se zabýváme, jsou projekty ve zdravotnictví, které představují atraktivní a velmi stabilní oblast pro investování. Mimo zdravotnictví, přímo působíme i v oblasti nemovitostí a služeb.


Sponzorujeme

Spolupracujeme ve finančním sektoru

Náš tým

Company Management

 • Ing. Jan Melichar

  Zakladatel společnosti

  Ing. Jan Melichar, zakladatel společnosti, má ekonomické vzdělání, a působí jako CEO londýnské společnosti LONDON INVESTMENT BUSINESS CARE & CONSULTING LTD a současně jako jednatel tuzemské LBCC Investment Czech Republic s.r.o. Jan Melichar má mnohaleté zkušenosti ve vysokém bankovním managementu v ČR, Velké Británii a dalších zemích. Více jak 15 let úspěšně působí v mezinárodním finančním sektoru. Narodil se a svoji profesionální kariéru, začínal v České republice. Díky možnostem, které poskytuje světové finanční centrum v Londýně získal neocenitelné zkušenosti, kontakty a obchodní příležitosti, které se rozhodl dále uplatnit při svém působení v rodné České republice prostřednictvím LBCC. Pan Jan Melichar v současné době působí v mezinárodním bankovnictví, jako mezinárodně uznávaný bankéř, finančník a ekonom.

 • Bc. Rudolf Lněnička

  Výkonný ředitel

  Bc. Rudolf Lněnička, výkonný ředitel, má ekonomické vzdělání, zkušenosti v oblasti projektového a akvizičního financování. Velmi dobré tuzemské i zahraniční kontakty. Zkušenosti se zaváděním inovativních řešení, včetně získávání legislativní podpory pro jejich implementaci v praxi. Dlouhodobé působení v oblasti zdravotnictví, včetně výzkumných projektů se zahraniční spoluprací. Mnohaleté zkušenosti s provozem lékáren a několikaleté působení v nadnárodní farmaceutické společnosti.

 • Ing. Karina Sajenková

  Vedoucí sekretariátu

  Ing. Karina Sajenková, vedoucí sekretariátu LBCC, zodpovědná za provozní řízení projektů. Ekonomické vzdělání, zkušenosti v oblasti financí, rozsáhlé zahraniční kontakty. Zkušenosti s řízením projektů a obchodu nejen v tuzemsku, ale i zahraničí.

Economics Department

 • Ing. Michal Dražil

  Obchodní ředitel

  Ing. Michal Dražil, obchodní ředitel. Již během bakalářského a inženýrského studia na VUT v Brně, v oboru Řízení a ekonomika podniku, získával cenné zkušenosti v oblasti obchodu, investic a manažerského řízení. Zastával ředitelskou pozici v obchodní firmě 2HF a působil také jako místopředseda představenstva rafinerie drahých kovů. V New York City, USA, absolvoval prestižní školení General Assembly v oblasti Digital marketing. Jako obchodní ředitel zodpovídá za koordinaci obchodní činnosti celé společnosti, podílí se na vzniku a realizaci developerských projektů a koordinuje zahraniční obchodní aktivity.

 • Ing. Thomas Contini

  Ředitel ekonomického oddělení

  Ing. Thomas Contini, hlavní ekonom, sales manager, odborný konzultant LBCC v oblasti IT marketingu. Finanční analytik, má tuzemské i zahraniční ekonomické vzdělání. Konzultant pro Web Applications & IT Solutions, marketing. Zahraniční zkušenosti (USA, ASEAN).

 • Bc. Adam Kundera, BA (Hons.)

  Ředitel analytického oddělení

  Bc. Adam Kundera BA(Hons) má dlouholeté zkušenosti s prostředím finančních trhů. Středoškolské vzdělání získal ve Spojených státech a poté sbíral zkušenosti na mezinárodních britských univerzitách v manažersko-ekonomické oblasti. Po celou dobu vysokoškolského studia se pohyboval v prostředí obchodu, finančních trhů a investic. Úspěšně složil prestižní certifikace v USA v oblasti finančních derivátů od New York Institute of Finance, kde získávaly zkušenosti i mnohé významné osobnosti ze světa financí, včetně Warrena Buffetta. Vedle tvorby investičních strategií na finančních trzích v rámci krátkodobých a swingových obchodů se věnuje i tradingu a analytickým činnostem v oblasti technické analýzy a makroekonomických dat, které má na starosti.

Healthcare Department

 • Bc. Jana Králová

  Ředitelka pro oblast zdravotnictví

  Bc. Jana Králová má rozsáhlé managerské zkušenosti v oblasti provozního řízení projektů a jako ředitelka pro oblast zdravotnictví je zodpovědná za řízení celé zdravotnické divize LBCC. Úspěšně řídí projekt lékáren a ordinací Viva Vitalis, jehož součástí je špičkové zdravotnické centrum s lékárnou na Praze 1. Jana Králová má chemické a farmaceutické vzdělání a věnuje se vlastní odborné činnosti.

 • doc. RNDr. Alexandr Chvátal, DrSc., MBA

  Ředitel pro vědu a výzkum

  Doc. RNDr. Alexandr Chvátal, DrSc., MBA působí jako ředitel pro vědu a výzkum skupiny LBCC. Je přímo zodpovědný za koordinaci vědecké a výzkumné činnosti naší skupiny, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Je vědeckým pracovníkem v oblasti biomedicíny a odborný konzultant pro oblast Alzheimerovy choroby a neurologie. Má zkušenosti z UK 2. lékařské fakulty, UAM AV ČR, ÚFR AV ČR, IBRO. Je koordinátorem mezinárodního zdravotnického výzkumu a vedoucí pracovník našeho zdravotnického našeho centra Viva Vitalis - Praha 1.

 • Mgr. Kateřina Hrušková

  Farmaceutický specialista

  Mgr. Kateřina Hrušková má farmaceutické vzdělání, zabývá se vlastní vědeckou a publikační činností v oblasti farmacie, chemie a medicíny. Mimo běžnou činnost související s vedením lékárny se zaměřuje na konzultace pro oblast medikace a koordinace léčby běžných i vzácných chorob. Dále se účastní mezinárodních vědeckých a výzkumných programů. Je odborný konzultant a farmaceutický pracovník našeho zdravotnického centra a lékárny Viva Vitalis - Praha 1.


Kontakt

Kontaktujte nás

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si objednat některý z našich produktů nebo si přejete více informací, neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.

Na spolupráci se těší odborný tým London Business Care & Consulting.

 • dlouholeté zkušenosti

 • profesionální tým

 • atraktivní výnosy

 • úspěšně realizované projekty

Kontaktní formulář

Pokud máte dotaz, můžete nás kontaktovat rychlým online formulářem a my Vám odpovíme do 24 hodin.

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat.

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme vás do 24 hodin kontaktovat.